R 100% ORIGINAL
Lab LAB
Safe SAFE
Box PEŁNA DYSKRECJA

Poznaj preparat na stawy, z którym będziesz cieszyć się pełną sprawnością!

1. Wybierz pakiet
MAXYMALNY
EFEKT
3+3
 Oszczędzasz 54%! 
Program MAX

Najczęściej wybierany pakiet zapewnia kompleksową kurację przez 6 miesięcy. Bóle stawów przestaną sprawiać problemy. Odbudujesz chrząstkę stawową i co najważniejsze zapewnisz swoim stawom optymalną suplementacje.

3 opakowania + 3 opakowania GRATIS

360 kapsułek – 6 miesięcy stosowania (tylko 2,37 zł dziennie!)

954.00 430.00 zł
2+1
 Oszczędzasz 34%! 
Program Polecany

Wybierając 3-miesięczną kurację w pełni pokonasz bóle stawów, a także odbudujesz chrząstkę stawową.

2 opakowania + 1 opakowanie GRATIS

180 kapsułek – 3 miesiące stosowania (tylko 3,54 zł dziennie!)

477.00 319.00 zł
1+1
Program Start

Korzystając z Flexidium 400 pokonasz bóle stawów. Sugerujemy skorzystanie z dłuższej kuracji, aby w pełni odbudować chrząstkę stawową.

1 opakowanie + 1 opakowanie GRATIS

120 kapsułek – 2 miesiące stosowania

159.00 zł

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

African Mango Slim - 99 zł

Nawet lekka nadwaga obciąża Twoje stawy! Ale teraz możesz dodać do zamówienia African Mango Slim, przyśpieszyć metabolizm, zlikwidować nadwagę i dać odpocząć swoim stawom. W kapsułce znajdziesz sam ekstrakt – bez żadnych wypełniaczy. W opakowaniu 60 kapsułek w wyjątkowo przystępnej cenie.

Kupując African Mango Slim razem z Flexidium400, oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

DLA KAŻDEGO

Z Flexidium400 mogą korzystać wszyscy w każdym wieku. Alkohol, papierosy czy przyjmowane odżywki nie mają wpływu na działanie preparatu i jest dozwolone ich stosowanie. Powstrzymać się od zażywania Flexidium400 powinny jedynie chorzy na cukrzyce, choroby wątroby oraz osoby nadwrażliwe na któryś ze składników. Flexidium400 jest dostępny bez recepty.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Jesteśmy przekonani, że rezultaty stosowania Flexidium400 zadowolą Ciebie i wszystkich wokół. Jeśli jednak poczujesz się rozczarowany efektami, oddamy Ci pieniądze za każde nienapoczęte opakowanie.

SZYBKIE EFEKTY

Formuła Flexidium400 łączy w sobie skuteczność z szybkością działania. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach, a z każdym kolejnym zauważysz jak Twoje ciało odzyskuje pełną funkcjonalność. Odzyskaj pełną sprawność fizyczną razem z Flexidium400!

2. Wypełnij formularz
Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
3. Wybierz sposób odbioru:
4. Wybierz sposób płatności
5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20

Mam kod rabatowy
Razem do zapłaty: 20

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...