100% original safe lab pełna dyskrecja
1. Wybierz pakiet

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

Premium Collagen 5000 - 95 zł 135 zł

Aby skóra mogła zachować zdrowy, świeży wygląd niezbędna jest produkcja kolagenu, która spada po 18 roku życia, a zanika po 26. Dlatego też niezbędna jest suplementacja tego białka, które sprawia, że pozbędziesz się zmarszczek czy przebarwień, a Twoja skóra odzyska blask i młody wygląd. Premium Collagen 5000 to naturalny kolagen z ryb morskich, wzbogacony jedynie o dodatek witaminy C, która jest niezbędna do maksymalnego wchłaniania się kolagenu przez nasz organizm.

Tylko teraz kupując Premium Collagen 5000 z Flexidium 400, oszczędzasz aż 40 zł!

BEZPIECZEŃSTWO

Flexidium 400 to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 lub (22) 12 91 110 (telefon czynny w godzinach 8:00 - 16:00), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Jesteśmy przekonani, że rezultaty stosowania Flexidium400 zadowolą Ciebie i wszystkich wokół. Jeśli jednak poczujesz się rozczarowany efektami, oddamy Ci pieniądze za każde nienapoczęte opakowanie.

2. Wypełnij formularz

Nieprawidłowy adres e-mail.
4. Wybierz sposób płatności

3. Wybierz sposób odbioru

5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia: 0

Przesyłka: 0

Razem do zapłaty: 0

Mam kod rabatowy

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych miast...