100% original safe lab pełna dyskrecja
1. Wybierz pakiet

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

African Mango Slim - 99.00 zł

Nawet lekka nadwaga obciąża Twoje stawy! Ale teraz możesz dodać do zamówienia African Mango Slim, przyśpieszyć metabolizm, zlikwidować nadwagę i dać odpocząć swoim stawom. W kapsułce znajdziesz sam ekstrakt – bez żadnych wypełniaczy. W opakowaniu 60 kapsułek w wyjątkowo przystępnej cenie.

Kupując African Mango Slim razem z Flexidium400,
oszczędzasz aż 40 zł

BEZPIECZEŃSTWO

Flexidium 400 to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Jesteśmy przekonani, że rezultaty stosowania Flexidium400 zadowolą Ciebie i wszystkich wokół. Jeśli jednak poczujesz się rozczarowany efektami, oddamy Ci pieniądze za każde nienapoczęte opakowanie.

2. Wypełnij formularz

4. Wybierz sposób płatności

3. Wybierz sposób odbioru

5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia: 0

Przesyłka: 0

Razem do zapłaty: 0

Mam kod rabatowy

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...